Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Relaks i Kolekcjoner Polski
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1988
środka wsypać nieco drobnej przynęty, np. bułki tartej.
Drobiazg albo ściśle denny, jak piskorze, kozy czy ślizy (nadzwyczaj skuteczne), albo zagrzebany na zimowy sen, wydobywa się z piasku lub mułu przesiewając na sitku.
Zapobiegliwi zaopatrują się zawczasu i zapas przechowują w baseniku na działce, wanience na balkonie itp. Utrzymaniu rybek w dobrej formie sprzyjają chłód i cień. Dokarmia się je siekanymi dżdżownicami, ochotkami, rurecznikami. Niczym mącznym! Zakwaszenie wody murowane. Hodowlę trzeba stale kontrolować. Ewentualnie sztuki śnięte natychmiast usuwać. W wanience wodę wymieniać często. Świeża powinna uprzednio postać kilka godzin obok, do zrównania ciepłoty.
Do kilku tygodni można żywce przetrzymać w dolnej części
środka wsypać nieco drobnej przynęty, np. bułki tartej. <br>Drobiazg albo ściśle denny, jak piskorze, kozy czy ślizy (nadzwyczaj skuteczne), albo zagrzebany na zimowy sen, wydobywa się z piasku lub mułu przesiewając na sitku. <br>Zapobiegliwi zaopatrują się zawczasu i zapas przechowują w baseniku na działce, wanience na balkonie itp. Utrzymaniu rybek w dobrej formie sprzyjają chłód i cień. Dokarmia się je siekanymi dżdżownicami, ochotkami, rurecznikami. Niczym mącznym! Zakwaszenie wody murowane. Hodowlę trzeba stale kontrolować. Ewentualnie sztuki śnięte natychmiast usuwać. W wanience wodę wymieniać często. Świeża powinna uprzednio postać kilka godzin obok, do zrównania ciepłoty. <br>Do kilku tygodni można żywce przetrzymać w dolnej części
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego