Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 11.98
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
WWW, programu do obsługi poczty oraz do ściągania i wysyłania plików. Z reguły wykupując konto u dostarczyciela Internetu dostaniesz cały zestaw do instalacji (Netscape Navigator lub MS Internet Explorer). Czekamy na twoje listy. Pamiętaj, że będą nieczytelne, jeżeli wysyłając je internetową pocztą będziesz używała polskich znaków.

Jak zamienić bezwartościowy papier w dobry krem?

Za pomocą leżącego w domu świadectwa udziałowego!
Bezwartościowym papierem staną się w roku 1999 wszystkie leżące w domach powszechne świadectwa udziałowe. Jeżeli jeszcze nic nie zrobiłaś ze swoim świadectwem, czas o tym pomyśleć.
Możesz udać się z nimi do biura maklerskiego. Masz przy tym dwie możliwości. Możesz zamienić je
WWW, programu do obsługi poczty oraz do ściągania i wysyłania plików. Z reguły wykupując konto u dostarczyciela Internetu dostaniesz cały zestaw do instalacji (Netscape Navigator lub MS Internet Explorer). Czekamy na twoje listy. Pamiętaj, że będą nieczytelne, jeżeli wysyłając je internetową pocztą będziesz używała polskich znaków.<br><br>&lt;tit&gt;Jak zamienić bezwartościowy papier w dobry krem?&lt;/&gt;<br><br>Za pomocą leżącego w domu świadectwa udziałowego!<br>Bezwartościowym papierem staną się w roku 1999 wszystkie leżące w domach powszechne świadectwa udziałowe. Jeżeli jeszcze nic nie zrobiłaś ze swoim świadectwem, czas o tym pomyśleć. <br>Możesz udać się z nimi do biura maklerskiego. Masz przy tym dwie możliwości. Możesz zamienić je
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego