Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 8 (sierpień)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Największy na rynku program do nauki angielskiego - aż 10 płyt w jednym pakiecie. Kurs prowadzi nas od podstaw do poziomu zaawansowanego, więc uczyć się z niego można latami. Ciekawym uzupełnieniem jest tzw. funkcja rozpoznawania mowy (dołączony mikrofon) i możliwość założenia sobie konta poczty elektronicznej.

F1 2000

gatunek: wyścigówka
Formuła 1 w najlepszym wydaniu. Znajdziesz tu wszystko: stajnie (również te nowe), kierowców, najszybsze tory (w tym roku po raz pierwszy także tor amerykański). F1 2000 to także maksimum realizmu: poślizgi, awarie silników, kraksy na torze. Wadą jest niski poziom twoich wirtualnych przeciwników - jeżdżą wolno i bojaźliwie. Dla zapaleńców.

MOTOCROSS
MADNESS 2

gatunek: wysokie
Największy na rynku program do nauki angielskiego - aż 10 płyt w jednym pakiecie. Kurs prowadzi nas od podstaw do poziomu zaawansowanego, więc uczyć się z niego można latami. Ciekawym uzupełnieniem jest tzw. funkcja rozpoznawania mowy (dołączony mikrofon) i możliwość założenia sobie konta poczty elektronicznej.<br><br>&lt;tit&gt;F1 2000&lt;/&gt;<br><br>gatunek: wyścigówka<br>Formuła 1 w najlepszym wydaniu. Znajdziesz tu wszystko: stajnie (również te nowe), kierowców, najszybsze tory (w tym roku po raz pierwszy także tor amerykański). F1 2000 to także maksimum realizmu: poślizgi, awarie silników, kraksy na torze. Wadą jest niski poziom twoich wirtualnych przeciwników - jeżdżą wolno i bojaźliwie. Dla zapaleńców.<br><br>&lt;tit&gt;MOTOCROSS<br>MADNESS 2&lt;/&gt;<br><br>gatunek: wysokie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego