Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 01.27
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
później - stwierdził minister. Według jego relacji w czasie obiadu nie pojawiły się próby obwiniania kogokolwiek za nieudane próby uzgodnienia treści traktatu konstytucyjnego.
Teraz Irlandczycy będą prowadzili rozmowy ze wszystkimi zainteresowanymi i w marcu przedstawią raport z tych konsultacji. Jeśli dojdą do wniosku, że porozumienie jest możliwe, zaproponują konkretny kompromis. - Wierzę w porozumienie do końca czerwca - mówił polski minister.

Francja popiera Chiny

Po raz pierwszy od czerwca 1989 roku unijni ministrowie zastanawiali się wczoraj nad możliwością zniesienia embarga na eksport broni do Chin. Zakaz został wprowadzony po masakrze na pekińskim placu Tienanmen i nigdy nie był oficjalnie kwestionowany. Dyskusji zażądała Francja, której zależy
później&lt;/&gt; - stwierdził minister. Według jego relacji w czasie obiadu nie pojawiły się próby obwiniania kogokolwiek za nieudane próby uzgodnienia treści traktatu konstytucyjnego.<br>Teraz Irlandczycy będą prowadzili rozmowy ze wszystkimi zainteresowanymi i w marcu przedstawią raport z tych konsultacji. Jeśli dojdą do wniosku, że porozumienie jest możliwe, zaproponują konkretny kompromis. &lt;q&gt;- Wierzę w porozumienie do końca czerwca&lt;/&gt; - mówił polski minister.<br><br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;Francja&lt;/&gt; popiera &lt;name type="place"&gt;Chiny&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>Po raz pierwszy od czerwca 1989 roku unijni ministrowie zastanawiali się wczoraj nad możliwością zniesienia embarga na eksport broni do &lt;name type="place"&gt;Chin&lt;/&gt;. Zakaz został wprowadzony po masakrze na pekińskim &lt;name type="place"&gt;placu Tienanmen&lt;/&gt; i nigdy nie był oficjalnie kwestionowany. Dyskusji zażądała &lt;name type="place"&gt;Francja&lt;/&gt;, której zależy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!