Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 0601
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
i wyjedziemy, jeśli rząd iracki tego zechce - powiedział prezydent. - Apeluję do rozgorączkowanych polityków o opamiętanie, rozsądek i przyzwoitość, i o to, by nie niszczyli wspólnego dorobku wszystkich Polaków. Apeluję, by nie podkopywać państwa i jego demokratycznych instytucji - dodał Kwaśniewski.


Marek Belka ciągle liczy na większość w parlamencie - Politycy nie wierzą w porozumienie
Sejm zmierza do końca
Marek Belka zamierza włączyć się do konsultacji w sprawie wotum zaufania dla swojego rządu. Politycy Socjaldkracji - jedyny potencjalny koalicjant - tracą nadzieję na porozumienie. Andrzej Celiński z SdPl uważa, że wybory trzeba rozpisać jak najszybciej.
- To, co SLD zrobił w piątek podczas głosowania nad sprawozdaniami z prac
i wyjedziemy, jeśli rząd iracki tego zechce&lt;/&gt; - powiedział prezydent. - &lt;q&gt;Apeluję do rozgorączkowanych polityków o opamiętanie, rozsądek i przyzwoitość, i o to, by nie niszczyli wspólnego dorobku wszystkich Polaków. Apeluję, by nie podkopywać państwa i jego demokratycznych instytucji&lt;/&gt; - dodał &lt;name type="person"&gt;Kwaśniewski&lt;/&gt;.&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;&lt;name type="person"&gt;Marek Belka&lt;/&gt; ciągle liczy na większość w parlamencie - Politycy nie wierzą w porozumienie&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="org"&gt;Sejm&lt;/&gt; zmierza do końca&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;&lt;name type="person"&gt;Marek Belka&lt;/&gt; zamierza włączyć się do konsultacji w sprawie wotum zaufania dla swojego rządu. Politycy &lt;name type="org"&gt;Socjaldkracji&lt;/&gt; - jedyny potencjalny koalicjant - tracą nadzieję na porozumienie. &lt;name type="person"&gt;Andrzej Celiński&lt;/&gt; z &lt;name type="org"&gt;SdPl&lt;/&gt; uważa, że wybory trzeba rozpisać jak najszybciej.&lt;/&gt;<br>- &lt;q&gt;To, co &lt;name type="org"&gt;SLD&lt;/&gt; zrobił w piątek podczas głosowania nad sprawozdaniami z prac
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego