Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.28
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
od wyroku.
W zeszłym roku ten sam sąd w Jeseniku, rozpatrując sprawę po raz pierwszy, uznał czterech oskarżonych za niewinnych, a wobec dwóch orzekł kary w zawieszeniu. Sąd powiatowy i wojewódzki - odmiennie od oskarżycieli i Sądu Najwyższego uznał, że napaść nie była przez sprawców wcześniej przygotowana i nie działali oni w porozumieniu.
(PAP)Nie wszyscy chcą współpracy z NATO

Białoruś Białoruś jest zainteresowana rozwijaniem i pogłębianiem współpracy z NATO - oświadczył w Mińsku minister spraw zagranicznych tego kraju Michaił Chwastou. Tymczasem w białoruskim parlamencie zawiązała się grupa "Anty-NATO".
Na Białorusi od 3 dni przebywa delegacja Zgromadzenia Parlamentarnego Paktu. Jak poinformowało we wtorek
od wyroku.<br>W zeszłym roku ten sam sąd w Jeseniku, rozpatrując sprawę po raz pierwszy, uznał czterech oskarżonych za niewinnych, a wobec dwóch orzekł kary w zawieszeniu. Sąd powiatowy i wojewódzki - odmiennie od oskarżycieli i Sądu Najwyższego uznał, że napaść nie była przez sprawców wcześniej przygotowana i nie działali oni w porozumieniu.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Nie wszyscy chcą współpracy z NATO&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Białoruś&lt;/&gt; Białoruś jest zainteresowana rozwijaniem i pogłębianiem współpracy z NATO - oświadczył w Mińsku minister spraw zagranicznych tego kraju Michaił Chwastou. Tymczasem w białoruskim parlamencie zawiązała się grupa "Anty-NATO".<br>Na Białorusi od 3 dni przebywa delegacja Zgromadzenia Parlamentarnego Paktu. Jak poinformowało we wtorek
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego