Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 1
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Olimpijskich w 2006 roku w Klagenfurcie, zaś Gazeta Krakowska jako pierwsza (szkoda, że przez pomyłkę) podała realną datę igrzysk pod Tatrami - w 2996 roku.
Na sesji Rady Gminy w Bukowinie dowiedziałam się, że bukowiańskich gimnazjalistów do szkoły będą dowozić fiakrzy, bo na całą gminę ma być tylko jeden autobus. Radni w porozumieniu z władzami TPN-u muszą tylko zamknąć przewoźnikom drogę do Morskiego Oka.
Minister kultury Joanna Wnuk Nazarowa w rankingu "Sukcesu" znalazła się w dziesiątce najgorzej ubranych Polek. Bojcorka to strasznie przeżyła, bo jak tamta doszła do władzy, to się okropnie na niej zaczęła wzorować.
Tych śmiesznych i ciekawych rzeczy było
Olimpijskich w 2006 roku w Klagenfurcie, zaś Gazeta Krakowska jako pierwsza (szkoda, że przez pomyłkę) podała realną datę igrzysk pod Tatrami - w 2996 roku. <br>Na sesji Rady Gminy w Bukowinie dowiedziałam się, że bukowiańskich gimnazjalistów do szkoły będą dowozić fiakrzy, bo na całą gminę ma być tylko jeden autobus. Radni w porozumieniu z władzami TPN-u muszą tylko zamknąć przewoźnikom drogę do Morskiego Oka.<br>Minister kultury Joanna Wnuk Nazarowa w rankingu "Sukcesu" znalazła się w dziesiątce najgorzej ubranych Polek. Bojcorka to strasznie przeżyła, bo jak tamta doszła do władzy, to się okropnie na niej zaczęła wzorować. <br>Tych śmiesznych i ciekawych rzeczy było
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego