Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Warszawy
Nr: 77
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1981
walutowe do banku. Nieuzasadniona nerwowość naszych klientów naraziła ich jedynie na niepotrzebne straty, ponieważ część z nich wycofała wkłady terminowe, tracąc prawo do wyższego oprocentowania. (PAP)

UPROSZCZENIE FORMALNOŚCI ZWIĄZANYCH Z WYDAWANIEM PASZPORTÓW
(P) Jak informuje rzecznik prasowy MSW, w celu dalszego upraszczania formalności związanych z wydawaniem paszportów, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w porozumieniu z Ministerstwem Finansów znosi z dniem 1.04. br. obowiązek przedkładania organom paszportowym zaświadczeń bankowych o posiadaniu na rachunku walutowym "A" środków dewizowych o równowartości 150 dol. USA na cele wyjazdu za granicę, które były załączane do podania o paszport.
Od tej pory osoby posiadające w banku rachunki walutowe "A
walutowe do banku. Nieuzasadniona nerwowość naszych klientów naraziła ich jedynie na niepotrzebne straty, ponieważ część z nich wycofała wkłady terminowe, tracąc prawo do wyższego oprocentowania. (PAP)&lt;/div&gt;<br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;UPROSZCZENIE FORMALNOŚCI ZWIĄZANYCH Z WYDAWANIEM PASZPORTÓW&lt;/tit&gt;<br>&lt;au&gt;(P)&lt;/au&gt; &lt;intro&gt;Jak informuje rzecznik prasowy MSW, w celu dalszego upraszczania formalności związanych z wydawaniem paszportów, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w porozumieniu z Ministerstwem Finansów znosi z dniem 1.04. br. obowiązek przedkładania organom paszportowym zaświadczeń bankowych o posiadaniu na rachunku walutowym "A" środków dewizowych o równowartości 150 dol. USA na cele wyjazdu za granicę, które były załączane do podania o paszport.&lt;/intro&gt;<br>Od tej pory osoby posiadające w banku rachunki walutowe "A
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego