Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Detektyw
Nr: 3(151)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
mają precedensu w historii kryminalistyki. Seria zbrodniczych czynów przestępczej pary Bernardo - Homolka, jak sami się Państwo przekonacie, w pełni zasłużyła na miano kanadyjskiej zbrodni stulecia - tak bowiem nazwano przerażające dokonania tych dwojga ludzi w całej północnoamerykańskiej prasie.
Paul Bernardo i Karla Homolka, początkowo para kochanków a potem małżonków, wspólnie i w porozumieniu zgwałciła oraz zamordowała trzy kilkunastoletnie dziewczyny. Czynów tych dokonali w niezwykle perwersyjny, zboczony i okrutny sposób. Opisy "wyczynów" zbrodniarzy są szokujące, nawet dla najbardziej doświadczonych i "zahartowanych" policjantów oraz kryminologów, nie- jeden raz mających do czynienia z wstrząsającymi zbrodniami na tle seksualnym.
Zanim Paul Bernardo poznał swoją przyszłą żonę Karlę
mają precedensu w historii kryminalistyki. Seria zbrodniczych czynów przestępczej pary Bernardo - Homolka, jak sami się Państwo przekonacie, w pełni zasłużyła na miano kanadyjskiej zbrodni stulecia - tak bowiem nazwano przerażające dokonania tych dwojga ludzi w całej północnoamerykańskiej prasie.<br>Paul Bernardo i Karla Homolka, początkowo para kochanków a potem małżonków, wspólnie i w porozumieniu zgwałciła oraz zamordowała trzy kilkunastoletnie dziewczyny. Czynów tych dokonali w niezwykle perwersyjny, zboczony i okrutny sposób. Opisy "wyczynów" zbrodniarzy są szokujące, nawet dla najbardziej doświadczonych i "zahartowanych" policjantów oraz kryminologów, nie- jeden raz mających do czynienia z wstrząsającymi zbrodniami na tle seksualnym.<br>Zanim Paul Bernardo poznał swoją przyszłą żonę Karlę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego