Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Siedlecki
Nr: 35
Miejsce wydania: Siedlce
Rok: 1997
się posiedzenia Rady Miejskiej w Mińsku Mazowieckim, jest własnością Urzędu Rejonowego. Na czas remontu zdjęto ze ścian godło, krzyż i święte obrazki. Po zakończeniu prac zapomniano o ponownym ich umieszczeniu. Trwało to kilka miesięcy. Sprawę braku "insygniów" zasygnalizował w interpelacji jeden z radnych. Burmistrz, Zbigniew Grzesiak, wyjaśnił, że są trudności w porozumieniu się z Urzędem Rejonowym.
Na sesji Rady Miejskiej, która odbyła się 12 sierpnia br., radni i goście zostali przyjemnie zaskoczeni. W sali konferencyjnej pojawiły się krzyż i godło państwowe. Szczęścia dopełniły solidne, nowe stoły ustawione w kształcie podkowy i wyściełane, gustowne krzesła. Wszystko utrzymane w brązowej tonacji.
Porządek obrad sesji
się posiedzenia Rady Miejskiej w Mińsku Mazowieckim, jest własnością Urzędu Rejonowego. Na czas remontu zdjęto ze ścian godło, krzyż i święte obrazki. Po zakończeniu prac zapomniano o ponownym ich umieszczeniu. Trwało to kilka miesięcy. Sprawę braku "insygniów" zasygnalizował w interpelacji jeden z radnych. Burmistrz, Zbigniew Grzesiak, wyjaśnił, że są trudności w porozumieniu się z Urzędem Rejonowym.<br>Na sesji Rady Miejskiej, która odbyła się 12 sierpnia br., radni i goście zostali przyjemnie zaskoczeni. W sali konferencyjnej pojawiły się krzyż i godło państwowe. Szczęścia dopełniły solidne, nowe stoły ustawione w kształcie podkowy i wyściełane, gustowne krzesła. Wszystko utrzymane w brązowej tonacji.<br>Porządek obrad sesji
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego