Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy zdrowotne
Rok: 2003
serca. Wyrażam zgodę na publikację mojej opinii bez podawania moich danych. Bardzo dziękuję Panu Profesorowi za przywrócenie mi zdrowia. B.K.

MIĘDZYNARODOWY INSTYTUT ZDROWIA PIOKAL Sp. z o.o.
TO NIE OBIETNICE, LECZ FAKTY
Międzynarodowy Instytut Zdrowia PIOKAL Sp. z o.o. w Gliwicach, jest pierwszym ośrodkiem n świecie gdzie w praktyce stosowna jest terapia regulacji organizmu poprzez wzmocnienie komunikacji komórkowych orz ich intensywniejszej wymianie z centralnym i obwodowym układem nerwowym.
Z ogromnymi sukcesami wykorzystujemy je w walce z wieloma chorobami, również uznawanymi dotychczas za nieuleczalne.
Skutecznie i bezinwazyjnie można zwalczać m.in. takie choroby jak:
Choroby układu krążenia - choroba wieńcowa, arytmia
serca. Wyrażam zgodę na publikację mojej opinii bez podawania moich danych. Bardzo dziękuję Panu Profesorowi za przywrócenie mi zdrowia. B.K.<br><br>MIĘDZYNARODOWY INSTYTUT ZDROWIA &lt;name type="org"&gt;PIOKAL&lt;/&gt; Sp. z o.o.<br>TO NIE OBIETNICE, LECZ FAKTY<br>Międzynarodowy Instytut Zdrowia &lt;name type="org"&gt;PIOKAL&lt;/&gt; Sp. z o.o. w Gliwicach, jest pierwszym ośrodkiem n świecie gdzie w praktyce stosowna jest terapia regulacji organizmu poprzez wzmocnienie komunikacji komórkowych orz ich intensywniejszej wymianie z centralnym i obwodowym układem nerwowym.<br>Z ogromnymi sukcesami wykorzystujemy je w walce z wieloma chorobami, również uznawanymi dotychczas za nieuleczalne.<br>Skutecznie i bezinwazyjnie można zwalczać m.in. takie choroby jak:<br>Choroby układu krążenia - choroba wieńcowa, arytmia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego