Typ tekstu: Książka
Autor: Mac Jerzy Sławomir
Tytuł: Tajemnica Amwaya
Rok: 1998
żadną stację telewizyjną polską oraz zagraniczną. Żądamy również całkowitego i nieodwołalnego wstrzymania dystrybucji tego filmu w trybie natychmiastowym. Jako powód naszych roszczeń podajemy fakt, iż obydwaj Panowie dopuścili się ewidentnych wykroczeń przeciwko naszemu dobru osobistemu.
1. Wielokrotnie oszukiwali nas, powołując się na zgody na robienie zdjęć na zamkniętych spotkaniach systemowych, w rzeczywistości mając nawet odmowy od osób odpowiedzialnych.
2. Brutalnie wkraczali do mieszkań dystrybutorów, robiąc zdjęcia, będąc przy tym umówionym bądź to na rozmowę wstępną o kształcie filmu, bądź też na rozmowę sponsorującą, czyli wprowadzającą nowych członków systemu.
3. W niemalże bezczelny sposób wykradli materiały szkoleniowe, których później użyli w filmie (wszystkie
żadną stację telewizyjną polską oraz zagraniczną. Żądamy również całkowitego i nieodwołalnego wstrzymania dystrybucji tego filmu w trybie natychmiastowym. Jako powód naszych roszczeń podajemy fakt, iż obydwaj Panowie dopuścili się ewidentnych wykroczeń przeciwko naszemu dobru osobistemu.<br>1. Wielokrotnie oszukiwali nas, powołując się na zgody na robienie zdjęć na zamkniętych spotkaniach systemowych, w rzeczywistości mając nawet odmowy od osób odpowiedzialnych.<br>2. Brutalnie wkraczali do mieszkań dystrybutorów, robiąc zdjęcia, będąc przy tym umówionym bądź to na rozmowę wstępną o kształcie filmu, bądź też na rozmowę sponsorującą, czyli wprowadzającą nowych członków systemu.<br>3. W niemalże bezczelny sposób wykradli materiały szkoleniowe, których później użyli w filmie (wszystkie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego