Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.27 (22)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
tym olbrzymem. Na szczęście wygraliśmy.
MATI, CK

Ebi Smolarek: Twardy jestem
Miał być czarnym koniem reprezentacji Engela w mistrzostwach świata. Zagrał znakomicie 45 minut podczas sparingu z Irlandią Północną kilka miesięcy przed mundialem. Kontuzja wykluczyła go z wielkiej piłki na długie dwa lata.
W niedzielę Euzebiusz Smolarek (22 l.) powrócił w wielkim stylu. Rozegrał kapitalny mecz z Utrechtem. Jutro w Nijmegen ze swoimi kolegami z Feyenoordu Rotterdam stanie przeciwko drużynie Andrzeja Niedzielana.
Fakt: Spoważniałeś już czy dalej się bawisz?
Euzebiusz Smolarek: - Jaka zabawa? Zawsze byłem spokojny. Straciłem za dużo czasu. Teraz liczy się tylko piłka.
A dziewczyny?
- Zobaczcie, dużo się tu ich kręci
tym olbrzymem. Na szczęście wygraliśmy.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;MATI, CK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="convers" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Ebi Smolarek: Twardy jestem&lt;/&gt;<br>Miał być czarnym koniem reprezentacji Engela w mistrzostwach świata. Zagrał znakomicie 45 minut podczas sparingu z Irlandią Północną kilka miesięcy przed mundialem. Kontuzja wykluczyła go z wielkiej piłki na długie dwa lata.<br>W niedzielę Euzebiusz Smolarek (22 l.) powrócił w wielkim stylu. Rozegrał kapitalny mecz z Utrechtem. Jutro w Nijmegen ze swoimi kolegami z Feyenoordu Rotterdam stanie przeciwko drużynie Andrzeja Niedzielana.<br>&lt;who11&gt;Fakt: Spoważniałeś już czy dalej się bawisz?&lt;/&gt;<br>&lt;who12&gt;Euzebiusz Smolarek: - Jaka zabawa? Zawsze byłem spokojny. Straciłem za dużo czasu. Teraz liczy się tylko piłka.&lt;/&gt;<br>&lt;who11&gt;A dziewczyny?&lt;/&gt;<br>&lt;who12&gt;- Zobaczcie, dużo się tu ich kręci
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego