Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 21
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1995
Dżohara Dudajewa: "Gdy tylko Wiktor Czernomyrdin wysunie jakąś inicjatywę pokojową, to natychmiast rozpoczynają się zmasowane ataki rosyjskich wojsk".

Prokuratura mediolańska zapowiedziała postawienie byłego premiera Włoch Silvio Berlusconiego w stan oskarżenia pod zarzutem korupcji. Lider liberałów niemieckich (FDP)

Klaus Kinkel nie będzie ubiegał się o ponowny wybór na szefa tej partii, w związku z klęską FDP w wyborach krajowych w Bremie i w Północnej Nadrenii-Westfalii, lecz nie ma zamiaru zrezygnować z funkcji ministra spraw zagranicznych RFN.

Herman Titow (61 l.), generał-pułkownik, drugi po J. Gagarinie kosmonauta radziecki, wygrał wybory uzupełniające do Dumy, dzięki poparciu Komunistycznej Partii Rosji (Ziuganowa), m.in. z kandydatem
Dżohara Dudajewa: "Gdy tylko Wiktor Czernomyrdin wysunie jakąś inicjatywę pokojową, to natychmiast rozpoczynają się zmasowane ataki rosyjskich wojsk". <br><br>Prokuratura mediolańska zapowiedziała postawienie byłego premiera Włoch Silvio Berlusconiego w stan oskarżenia pod zarzutem korupcji. Lider liberałów niemieckich (FDP)<br><br>Klaus Kinkel nie będzie ubiegał się o ponowny wybór na szefa tej partii, w związku z klęską FDP w wyborach krajowych w Bremie i w Północnej Nadrenii-Westfalii, lecz nie ma zamiaru zrezygnować z funkcji ministra spraw zagranicznych RFN. <br><br>Herman Titow (61 l.), generał-pułkownik, drugi po J. Gagarinie kosmonauta radziecki, wygrał wybory uzupełniające do Dumy, dzięki poparciu Komunistycznej Partii Rosji (Ziuganowa), m.in. z kandydatem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego