Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.07 (32)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
z aresztu ze względu na jego zły stan zdrowia. Sąd czeka na opinie lekarzy.

Zdewastowano cmentarz
MAŁOPOLSKA W Woźnikach koło Wadowic nieznani sprawcy zdewastowali dziewięćdziesiąt grobów na cmentarzu. Z krzyży zerwali wizerunek Chrystusa, z wielu nagrobków tabliczki. Wszystko wskazuje na to, że za dewastację odpowiedzialni są, ostatnio aktywni w powiecie wadowickim, złodzieje metali kolorowych.

Wielka Brytania nie zamknie swoich granic
Warszawa Wygląda na to, że Brytyjczycy ostatecznie dopuszczą obywateli nowych państw Unii do swojego rynku pracy zaraz po jej rozszerzeniu. - Wielka Brytania podtrzymuje decyzję o swobodnym przepływie pracowników - oświadczył wczoraj ambasador brytyjski w Polsce.

Zginęli, łowiąc małże
LONDYN 19 ciał Chińczyków
z aresztu ze względu na jego zły stan zdrowia. Sąd czeka na opinie lekarzy.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Zdewastowano cmentarz&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;MAŁOPOLSKA&lt;/&gt;&lt;/&gt; W &lt;name type="place"&gt;Woźnikach&lt;/&gt; koło &lt;name type="place"&gt;Wadowic&lt;/&gt; nieznani sprawcy zdewastowali dziewięćdziesiąt grobów na cmentarzu. Z krzyży zerwali wizerunek Chrystusa, z wielu nagrobków tabliczki. Wszystko wskazuje na to, że za dewastację odpowiedzialni są, ostatnio aktywni w powiecie wadowickim, złodzieje metali kolorowych.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;Wielka Brytania&lt;/&gt; nie zamknie swoich granic&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;Warszawa&lt;/&gt;&lt;/&gt; Wygląda na to, że Brytyjczycy ostatecznie dopuszczą obywateli nowych państw &lt;name type="org"&gt;Unii&lt;/&gt; do swojego rynku pracy zaraz po jej rozszerzeniu. &lt;q&gt;- &lt;name type="place"&gt;Wielka Brytania&lt;/&gt; podtrzymuje decyzję o swobodnym przepływie pracowników&lt;/&gt; - oświadczył wczoraj ambasador brytyjski w &lt;name type="place"&gt;Polsce&lt;/&gt;.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Zginęli, łowiąc małże&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;LONDYN&lt;/&gt;&lt;/&gt; 19 ciał Chińczyków
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego