Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 30
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
10 rano do późnej nocy.
* Hotel "Hubert", najmłodszy z tatrzańskich hoteli, uzyskał prestiżową nagrodę "Budowla Roku 1999". Ten czterogwiazdkowy hotel oferuje wszelkie usługi zarówno dla urlopowiczów, jak też gości kongresowych.
* Ogromnym powodzeniem cieszy się w ostatnich dniach kolejka na szczyt Łomnicy. Bilety wyprzedane są już na pięć godzin przed odjazdem wagonika.
* Słowacki prezydent Rudolf Schuster zapowiedział, odwołane we wcześniejszym terminie, spotkanie z Aleksandrem Kwaśniewskim w Starym Smokowcu na przełom drugiej i trzeciej dekady sierpnia tego roku.
Ingrid SinanovičovaStowarzyszenie przeciwko władzy

W Zakopanem zawiązało się Stowarzyszenie Obrony Praw Obywateli Powiatu Tatrzańskiego. Na razie należy do niego ok. 20 osób, którzy w
10 rano do późnej nocy.<br>* Hotel "Hubert", najmłodszy z tatrzańskich hoteli, uzyskał prestiżową nagrodę "Budowla Roku 1999". Ten czterogwiazdkowy hotel oferuje wszelkie usługi zarówno dla urlopowiczów, jak też gości kongresowych.<br>* Ogromnym powodzeniem cieszy się w ostatnich dniach kolejka na szczyt Łomnicy. Bilety wyprzedane są już na pięć godzin przed odjazdem wagonika.<br>* Słowacki prezydent Rudolf Schuster zapowiedział, odwołane we wcześniejszym terminie, spotkanie z Aleksandrem Kwaśniewskim w Starym Smokowcu na przełom drugiej i trzeciej dekady sierpnia tego roku.<br>&lt;au&gt;Ingrid Sinanovičova&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Stowarzyszenie przeciwko władzy&lt;/tit&gt;<br><br>W Zakopanem zawiązało się Stowarzyszenie Obrony Praw Obywateli Powiatu Tatrzańskiego. Na razie należy do niego ok. 20 osób, którzy w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego