Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.13 (10)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Zresztą niewiele brakowało, żeby trener do Cardiff w ogóle nie poleciał. Jeszcze w Warszawie nawaliła... hotelowa recepcja, która spóźniła się z pobudką. - To dobry znak - śmieje się Listkiewicz. - Adrenalina trochę nam podskoczyła i w Cardiff wylądowaliśmy tak pobudzeni, że w trakcie negocjacji niczego już nie prześpimy.
RAP

Gratuluję, panowie. Miłych wakacji!
Gratuluję Andrzejowi Niemczykowi sposobu na awans do sierpniowych igrzysk olimpijskich w Atenach. Jak mógł wystawić rezerwowy skład na mecz z Azerbejdżanem podczas turnieju kwalifikacyjnego w Baku? Trener, który skazał tym samym drużynę na porażkę, powinien spalić się ze wstydu.
Gratuluję prezesowi Januszowi Biesiadzie. Po raz kolejny dowiódł, że chwalić się
Zresztą niewiele brakowało, żeby trener do Cardiff w ogóle nie poleciał. Jeszcze w Warszawie nawaliła... hotelowa recepcja, która spóźniła się z pobudką. &lt;q&gt;- To dobry znak&lt;/&gt; - śmieje się Listkiewicz. &lt;q&gt;- Adrenalina trochę nam podskoczyła i w Cardiff wylądowaliśmy tak pobudzeni, że w trakcie negocjacji niczego już nie prześpimy.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;RAP&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Gratuluję, panowie. Miłych wakacji!&lt;/&gt;<br>Gratuluję Andrzejowi Niemczykowi sposobu na awans do sierpniowych igrzysk olimpijskich w Atenach. Jak mógł wystawić rezerwowy skład na mecz z Azerbejdżanem podczas turnieju kwalifikacyjnego w Baku? Trener, który skazał tym samym drużynę na porażkę, powinien spalić się ze wstydu.<br>Gratuluję prezesowi Januszowi Biesiadzie. Po raz kolejny dowiódł, że chwalić się
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego