Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.13 (10)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Zresztą niewiele brakowało, żeby trener do Cardiff w ogóle nie poleciał. Jeszcze w Warszawie nawaliła... hotelowa recepcja, która spóźniła się z pobudką. - To dobry znak - śmieje się Listkiewicz. - Adrenalina trochę nam podskoczyła i w Cardiff wylądowaliśmy tak pobudzeni, że w trakcie negocjacji niczego już nie prześpimy.
RAP

Gratuluję, panowie. Miłych wakacji!
Gratuluję Andrzejowi Niemczykowi sposobu na awans do sierpniowych igrzysk olimpijskich w Atenach. Jak mógł wystawić rezerwowy skład na mecz z Azerbejdżanem podczas turnieju kwalifikacyjnego w Baku? Trener, który skazał tym samym drużynę na porażkę, powinien spalić się ze wstydu.
Gratuluję prezesowi Januszowi Biesiadzie. Po raz kolejny dowiódł, że chwalić się
Zresztą niewiele brakowało, żeby trener do Cardiff w ogóle nie poleciał. Jeszcze w Warszawie nawaliła... hotelowa recepcja, która spóźniła się z pobudką. &lt;q&gt;- To dobry znak&lt;/&gt; - śmieje się Listkiewicz. &lt;q&gt;- Adrenalina trochę nam podskoczyła i w Cardiff wylądowaliśmy tak pobudzeni, że w trakcie negocjacji niczego już nie prześpimy.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;RAP&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Gratuluję, panowie. Miłych wakacji!&lt;/&gt;<br>Gratuluję Andrzejowi Niemczykowi sposobu na awans do sierpniowych igrzysk olimpijskich w Atenach. Jak mógł wystawić rezerwowy skład na mecz z Azerbejdżanem podczas turnieju kwalifikacyjnego w Baku? Trener, który skazał tym samym drużynę na porażkę, powinien spalić się ze wstydu.<br>Gratuluję prezesowi Januszowi Biesiadzie. Po raz kolejny dowiódł, że chwalić się
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2017

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2017.
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatny e-book, potwierdź także poniższe zgody marketingowe.

Świat w przysłowiach

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2017” i odbierz darmowy e-book!