Typ tekstu: Książka
Autor: Sekuła Helena
Tytuł: Ślad węża
Rok: 2004
na platformie dlatego żeby odprawiano nas możliwie szybko. Dotychczas nic nie zastąpi żywego człowieka. Wywieszki z adresami na wagonach nie przemówią do ręki. A zawiadowca ma zawsze wybór, najpierw puścić akurat nasz towarowy czy inny - tokuje Rysio.
Niech dupencja nie myśli, że on jest byle kto i niewiadomo po co wałkoni się na lorze narażając na kontuzję, swoją największą miłość toyotę land cruiser.
- Poproszę kopie cła i reszty. Odeślę zaraz po rozdzieleniu towaru.
- Nie wystarczy adres za siatką? Tak ocechowane przesyłki przemierzają świat i tylko pod opieką kolei.
- O świat nie będę się spierał, ale u nas, jak już mówiłem, najdokładniejsza
na platformie dlatego żeby odprawiano nas możliwie szybko. Dotychczas nic nie zastąpi żywego człowieka. Wywieszki z adresami na wagonach nie przemówią do ręki. A zawiadowca ma zawsze wybór, najpierw puścić akurat nasz towarowy czy inny - tokuje Rysio.<br>Niech dupencja nie myśli, że on jest byle kto i niewiadomo po co wałkoni się na lorze narażając na kontuzję, swoją największą miłość toyotę land cruiser.<br>- Poproszę kopie cła i reszty. Odeślę zaraz po rozdzieleniu towaru.<br>- Nie wystarczy adres za siatką? Tak ocechowane przesyłki przemierzają świat i tylko pod opieką kolei.<br>- O świat nie będę się spierał, ale u nas, jak już mówiłem, najdokładniejsza
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego