Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok: 2000
placówkach handlowych i usługowych w kraju i za granicą, oznaczonych Eurocard/MasterCard i Visa.
Dzięki Eurokarcie z Chopinem i karcie Visa Concerto mogą Państwo wypłacać gotówkę w bankomatach i placówkach bankowych, na których umieszczono symbole wymienionych organizacji.
Eurokarta i karta Visa Concerto to karty bez granic, zastępują gotówkę w każdej walucie, we wszystkich krajach, gdzie znajdują się symbole Eurocard/MasterCard oraz Visa.
Posiadając obie karty, mogą Państwo dokonać wyboru, którą kartą posłużyć się w danej sytuacji. Jest to szczególnie ważne, w przypadku podróży po kraju, w którym dominuje system Visa lub Eurocard/MasterCard.

Jak wyglądają karty?
Eurokarta
Eurokarta posiada szereg charakterystycznych
placówkach handlowych i usługowych w kraju i za granicą, oznaczonych Eurocard/MasterCard i Visa.<br>Dzięki Eurokarcie z Chopinem i karcie Visa Concerto mogą Państwo wypłacać gotówkę w bankomatach i placówkach bankowych, na których umieszczono symbole wymienionych organizacji.<br>Eurokarta i karta Visa Concerto to karty bez granic, zastępują gotówkę w każdej walucie, we wszystkich krajach, gdzie znajdują się symbole Eurocard/MasterCard oraz Visa.<br>Posiadając obie karty, mogą Państwo dokonać wyboru, którą kartą posłużyć się w danej sytuacji. Jest to szczególnie ważne, w przypadku podróży po kraju, w którym dominuje system Visa lub Eurocard/MasterCard.<br><br>&lt;tit&gt;Jak wyglądają karty?&lt;/&gt;<br>Eurokarta<br>Eurokarta posiada szereg charakterystycznych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego