Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: informacje o prowadzeniu rachunków bankowych
Rok: 2000
określonych w uchwale Zarządu PKO-bp.
2. W przypadku wpłaty na rachunek walutowy prowadzony w powiązaniu z SUPERKONTEM waluty wymienialnej, w której PKO-bp prowadzi rachunki walutowe, oddział PKO-bp otwiera rachunek płatny na żądanie w otrzymanej walucie.
3. PKO-bp przelicza na walutę polską wpłaty bezgotówkowe:
1) dokonane w walucie wymienialnej na SUPERKONTO,
2) dokonane na rachunek walutowy prowadzony w powiązaniu z SUPERKONTEM w walucie wymienialnej, w której PKO-bp nie prowadzi rachunków walutowych.
§ 55
Szczegółowe warunki prowadzenia rachunków. w walutach wymienialnych określają regulaminy prowadzenia rachunków oszczędnościowych w walutach wymienialnych w PKO-bp.

15. KARTY BANKOWE
§ 56
1. Karty bankowe
określonych w uchwale Zarządu PKO-bp.<br>2. W przypadku wpłaty na rachunek walutowy prowadzony w powiązaniu z SUPERKONTEM waluty wymienialnej, w której PKO-bp prowadzi rachunki walutowe, oddział PKO-bp otwiera rachunek płatny na żądanie w otrzymanej walucie.<br>3. PKO-bp przelicza na walutę polską wpłaty bezgotówkowe:<br>1) dokonane w walucie wymienialnej na SUPERKONTO, <br>2) dokonane na rachunek walutowy prowadzony w powiązaniu z SUPERKONTEM w walucie wymienialnej, w której PKO-bp nie prowadzi rachunków walutowych.<br>§ 55<br>Szczegółowe warunki prowadzenia rachunków. w walutach wymienialnych określają regulaminy prowadzenia rachunków oszczędnościowych w walutach wymienialnych w PKO-bp.<br><br>15. KARTY BANKOWE<br>§ 56<br>1. Karty bankowe
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!