Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok: 2003
Wypłata rachunku a avista może zostać zrealizowana w dowolnym czasie, natomiast z rachunku terminowego i rachunku lokaty terminowej dopiero po upływie zadeklarowanego w umowie okresu. Zerwanie umowy i wcześniejsze podjęcie wkładu z rachunku terminowego lub lokaty terminowej oznacza obniżenie odsetek.
Forma wypłaty z rachunku jest zgodna z życzeniem klienta:
- w walucie, w której rachunek jest prowadzony;
- w innej walucie wymienialnej, w której PKO Bank Polski prowadzi RACHUNKI WALUTOWE C;
- w walucie polskiej.
Przy wypłacie w innej walucie niż waluta rachunku lub w walucie polskiej do przeliczeń stosowane są kursy kupna/sprzedaży określane przez PKO Bank Polski .
Na życzenie posiadacza rachunku lub
Wypłata rachunku a avista może zostać zrealizowana w dowolnym czasie, natomiast z rachunku terminowego i rachunku lokaty terminowej dopiero po upływie zadeklarowanego w umowie okresu. Zerwanie umowy i wcześniejsze podjęcie wkładu z rachunku terminowego lub lokaty terminowej oznacza obniżenie odsetek.<br>Forma wypłaty z rachunku jest zgodna z życzeniem klienta:<br>- w walucie, w której rachunek jest prowadzony;<br>- w innej walucie wymienialnej, w której &lt;name type="org"&gt;PKO Bank Polski&lt;/&gt; prowadzi RACHUNKI WALUTOWE C;<br>- w walucie polskiej.<br>Przy wypłacie w innej walucie niż waluta rachunku lub w walucie polskiej do przeliczeń stosowane są kursy kupna/sprzedaży określane przez &lt;name type="org"&gt;PKO Bank Polski&lt;/&gt; .<br>Na życzenie posiadacza rachunku lub
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego