Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok: 2003
upływie zadeklarowanego w umowie okresu. Zerwanie umowy i wcześniejsze podjęcie wkładu z rachunku terminowego lub lokaty terminowej oznacza obniżenie odsetek.
Forma wypłaty z rachunku jest zgodna z życzeniem klienta:
- w walucie, w której rachunek jest prowadzony;
- w innej walucie wymienialnej, w której PKO Bank Polski prowadzi RACHUNKI WALUTOWE C;
- w walucie polskiej.
Przy wypłacie w innej walucie niż waluta rachunku lub w walucie polskiej do przeliczeń stosowane są kursy kupna/sprzedaży określane przez PKO Bank Polski .
Na życzenie posiadacza rachunku lub jego pełnomocnika bank wydaje odpłatne zaświadczenie uprawniające do wywozu z granicę kwot podjętych z rachunku.


Narodowy Bank Polski
Monety kolekcjonerskie
upływie zadeklarowanego w umowie okresu. Zerwanie umowy i wcześniejsze podjęcie wkładu z rachunku terminowego lub lokaty terminowej oznacza obniżenie odsetek.<br>Forma wypłaty z rachunku jest zgodna z życzeniem klienta:<br>- w walucie, w której rachunek jest prowadzony;<br>- w innej walucie wymienialnej, w której &lt;name type="org"&gt;PKO Bank Polski&lt;/&gt; prowadzi RACHUNKI WALUTOWE C;<br>- w walucie polskiej.<br>Przy wypłacie w innej walucie niż waluta rachunku lub w walucie polskiej do przeliczeń stosowane są kursy kupna/sprzedaży określane przez &lt;name type="org"&gt;PKO Bank Polski&lt;/&gt; .<br>Na życzenie posiadacza rachunku lub jego pełnomocnika bank wydaje odpłatne zaświadczenie uprawniające do wywozu z granicę kwot podjętych z rachunku. &lt;gap&gt; &lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="advert" sub="bank"&gt;<br>&lt;name type="org"&gt;Narodowy Bank Polski&lt;/&gt;<br>Monety kolekcjonerskie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!