Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 25
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
jaskini, którym wchodzi się obecnie, zostało wykonane w 1933 roku. Krótsza popularna trasa ma ok. 1800 metrów długości, a trasa bardziej atrakcyjna ma ok. 2300 metrów. Ilustracją w tej gablocie jest plan jaskini oraz fotografia perły jaskiniowej. Do jaskini wchodzi się z budynku, w którym mieści się kasa, kantor wymiany walut oraz restauracja.
Przed dwoma laty podobny szlak dydaktyczny powstał na podejściu do Jaskini Bielskiej w Tatrach.
Apoloniusz RajwaKronika TOPR

Mimo nie najlepszej pogody, codziennych opadów deszczu, burz - po Tatrach chodziło sporo turystów. Zdarzyło się kilka wypadków, w tym najtragiczniejszy, w którym śmierć poniosła turystka z Radomia.
15 czerwca około
jaskini, którym wchodzi się obecnie, zostało wykonane w 1933 roku. Krótsza popularna trasa ma ok. 1800 metrów długości, a trasa bardziej atrakcyjna ma ok. 2300 metrów. Ilustracją w tej gablocie jest plan jaskini oraz fotografia perły jaskiniowej. Do jaskini wchodzi się z budynku, w którym mieści się kasa, kantor wymiany walut oraz restauracja.<br>Przed dwoma laty podobny szlak dydaktyczny powstał na podejściu do Jaskini Bielskiej w Tatrach.<br>&lt;au&gt;Apoloniusz Rajwa&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kronika TOPR&lt;/tit&gt;<br><br>Mimo nie najlepszej pogody, codziennych opadów deszczu, burz - po Tatrach chodziło sporo turystów. Zdarzyło się kilka wypadków, w tym najtragiczniejszy, w którym śmierć poniosła turystka z Radomia.<br>15 czerwca około
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego