Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 3 (33) marzec
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
Sirono z Boliwii dopuszczają seks z rodzeństwem współmałżonków. W plemieniu Hidatsa taki seks ze szwagierką wolno uprawiać tylko mężczyźnie, którego żona jest w ciąży.
Ale są też ludy wyczulone na punkcie zdrady. W krajach arabskich i islamskich niektórzy jadący na kontrakt robotnicy żądają od żon, aby poddały się zabiegowi zaszycia warg sromowych. Niewierną żonę można skazać na śmierć. W Arabii Sudyjskiej np. cudzołożnice się kamienuje. Lud Serni z Brazylii niewierne kobiety chłoszcze, a rany wystawia na niezwykle bolesne ukąszenia czerwonych mrówek.


NAUKA TO POTENCJI KLUCZ

O pożytkach z poznawania seksualnych zwyczajów dzikich mówi znany seksuolog, profesor Zbigniew Lew-Starowicz.
CKM: Czy społeczeństwa
Sirono z Boliwii dopuszczają seks z rodzeństwem współmałżonków. W plemieniu Hidatsa taki seks ze szwagierką wolno uprawiać tylko mężczyźnie, którego żona jest w ciąży.<br>Ale są też ludy wyczulone na punkcie zdrady. W krajach arabskich i islamskich niektórzy jadący na kontrakt robotnicy żądają od żon, aby poddały się zabiegowi zaszycia warg sromowych. Niewierną żonę można skazać na śmierć. W Arabii Sudyjskiej np. cudzołożnice się kamienuje. Lud Serni z Brazylii niewierne kobiety chłoszcze, a rany wystawia na niezwykle bolesne ukąszenia czerwonych mrówek.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="convers"&gt;<br>&lt;tit&gt;NAUKA TO POTENCJI KLUCZ&lt;/&gt;<br><br>O pożytkach z poznawania seksualnych zwyczajów dzikich mówi znany seksuolog, profesor Zbigniew Lew-Starowicz.<br>&lt;who9&gt;CKM: Czy społeczeństwa
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!