Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy edukacyjne
Rok: 2000
oraz umiejętności wpływania na innych". 5. Auto-test: "Mój autorytet przywódczy, czyli jak komunikuję się w zespole projektowym". 6. Ćwiczenie: "Budowanie wieży - jak odnosić sukces w twórczej rywalizacji". 7. Zajęcia warsztatowe: "Budowanie zespołów jako metoda zwiększenia efektywności działania zespołu projektowego.
Trzeci dzień zajęć (godz. 9.00-17.00)
1. Zajęcia warsztatowe: "Prowadzenie projektu od A do Z: : teoria oraz symulacja modelu na konkretnym przykładzie". 2. Podsumowanie zajęć.
Proponowane szkolenie realizowane jest wyłącznie w formule in company stąd wszystkie zainteresowane firmy i organizacje prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dogodnego terminu indywidualnej prezentacji szkolenia i przygotowania szczegółowej oferty.
Wykładowcy: Jana i
oraz umiejętności wpływania na innych". 5. Auto-test: "Mój autorytet przywódczy, czyli jak komunikuję się w zespole projektowym". 6. Ćwiczenie: "Budowanie wieży - jak odnosić sukces w twórczej rywalizacji". 7. Zajęcia warsztatowe: "Budowanie zespołów jako metoda zwiększenia efektywności działania zespołu projektowego.<br>Trzeci dzień zajęć (godz. 9.00-17.00)<br>1. Zajęcia warsztatowe: "Prowadzenie projektu od A do Z: : teoria oraz symulacja modelu na konkretnym przykładzie". 2. Podsumowanie zajęć.<br>Proponowane szkolenie realizowane jest wyłącznie w formule in company stąd wszystkie zainteresowane firmy i organizacje prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dogodnego terminu indywidualnej prezentacji szkolenia i przygotowania szczegółowej oferty.<br>Wykładowcy: Jana i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego