Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
świetną zabawę na planie, a poza tym koledzy z obsady byli jej dobrymi przyjaciółmi. Choć postać przeciętnej domatorki Lotte była w interpretacji Diaz prawdziwą perełką, widzowie nie byli porażeni jej aktorskim kunsztem - przeciwnie, zaszokowało ich to, że właściwie... nic nie robiła. Lub raczej: robiła wszystko, by ukryć swoje walory, zarówno warsztatowe, jak i fizyczne.
Jej najnowszy film to "Any Given Sunday" w reżyserii Olivera Stone'a. Cameron gra w nim twardą blondynkę (!), właścicielkę zawodowej drużyny futbolowej. I choć już ten skromny komplet informacji sugeruje kasowego "pewniaka", Diaz kierowała się zgoła innymi pobudkami:
- Chciałam zobaczyć, jak to jest pracować z Pacino i ze
świetną zabawę na planie, a poza tym koledzy z obsady byli jej dobrymi przyjaciółmi. Choć postać przeciętnej domatorki Lotte była w interpretacji Diaz prawdziwą perełką, widzowie nie byli porażeni jej aktorskim kunsztem - przeciwnie, zaszokowało ich to, że właściwie... nic nie robiła. Lub raczej: robiła wszystko, by ukryć swoje walory, zarówno warsztatowe, jak i fizyczne.<br>Jej najnowszy film to "Any Given Sunday" w reżyserii Olivera Stone'a. Cameron gra w nim twardą blondynkę (!), właścicielkę zawodowej drużyny futbolowej. I choć już ten skromny komplet informacji sugeruje kasowego "pewniaka", Diaz kierowała się zgoła innymi pobudkami:<br>- Chciałam zobaczyć, jak to jest pracować z Pacino i ze
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego