Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 3
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
oraz poduszkę powietrzną kierowcy. Poduszkę dla pasażera, podobnie jak układ antypoślizgowy ABS i klimatyzację mają wersje lepiej wyposażone. W Polsce dostępne są auta z silnikami o pojemnościach 1,5 i 1,8 l i mocy odpowiednio 90 i 115 KM. Cena 323F: od 54 tys. złotych.

Humor: Dobry żart, tynfa wart
KAWAŁYB BAROWE

Jest śmiesznie. Najlepszym dowcipem są odprawy dla szefów firm państwowych, dlatego obawiamy się, że trudno będzie kogokolwiek rozśmieszyć jeszcze bardziej. Ale w końcu - po co jest piwo?

Przywiązany
Dwóch Anglików w średnim wieku gra w golfa. W pewnej chwili obok nich przechodzi kondukt żałobny. Jeden z grających odkłada
oraz poduszkę powietrzną kierowcy. Poduszkę dla pasażera, podobnie jak układ antypoślizgowy ABS i klimatyzację mają wersje lepiej wyposażone. W Polsce dostępne są auta z silnikami o pojemnościach 1,5 i 1,8 l i mocy odpowiednio 90 i 115 KM. Cena 323F: od 54 tys. złotych.&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;page nr=26&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;Humor: Dobry żart, tynfa wart&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;KAWAŁYB BAROWE&lt;/&gt;<br><br>Jest śmiesznie. Najlepszym dowcipem są odprawy dla szefów firm państwowych, dlatego obawiamy się, że trudno będzie kogokolwiek rozśmieszyć jeszcze bardziej. Ale w końcu - po co jest piwo?<br><br>Przywiązany<br>Dwóch Anglików w średnim wieku gra w golfa. W pewnej chwili obok nich przechodzi kondukt żałobny. Jeden z grających odkłada
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!