Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 22.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
kierowana przez byłego szefa Art-B robi świetne interesy z wojskiem
Nowe szaty Bagsika

Jeszcze nie skończyła się sprawa Art-B, a już Bogusław Bagsik robi w Polsce kolejne świetne interesy. Kierowane przez niego Zakłady Futrzarskie Kurów SA zostały jedynym dostawcą kurtek skórzanych dla polskich pilotów wojskowych. Firma zawarła kontrakt wart prawie dwa miliony złotych.

Kontrakt na dostawę "skór" dla wojska nie został poprzedzony żadnym przetargiem. Firma z Kurowa została jedynym dostawcą kurtek. Za każdą otrzymuje prawie 1700 złotych. To wygórowana cena - twierdzą producenci modnych przed rokiem pilotek, które kosztowały ponad 600 złotych.
Kiedy Dowództwo Wojsk Lotniczych i Obrony Powietrznej postanowiło
kierowana przez byłego szefa Art-B robi świetne interesy z wojskiem&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Nowe szaty Bagsika&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Jeszcze nie skończyła się sprawa Art-B, a już Bogusław Bagsik robi w Polsce kolejne świetne interesy. Kierowane przez niego Zakłady Futrzarskie Kurów SA zostały jedynym dostawcą kurtek skórzanych dla polskich pilotów wojskowych. Firma zawarła kontrakt wart prawie dwa miliony złotych.&lt;/&gt;<br><br>Kontrakt na dostawę "skór" dla wojska nie został poprzedzony żadnym przetargiem. Firma z Kurowa została jedynym dostawcą kurtek. Za każdą otrzymuje prawie 1700 złotych. To wygórowana cena - twierdzą producenci modnych przed rokiem pilotek, które kosztowały ponad 600 złotych. <br>Kiedy Dowództwo Wojsk Lotniczych i Obrony Powietrznej postanowiło
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego