Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.31 (26)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
kradzione. Sąd postanowił już o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny.
PB

Superauta dla strażaków
Sześć lekkich samochodów ratowniczo-gaśniczych potrzebnych do działań przy wypadkach drogowych i wóz z zestawem trzech kontenerów, niezbędny w akcjach ratunkowych podczas powodzi. Taki prezent trafił wczoraj do mazowieckiej straży pożarnej.
Warszawscy strażacy dostali wóz do działań powodziowych wart 1 mln 322 tys. zł. A o nowe samochody wzbogaciło się sześć podwarszawskich miejscowości, m.in. Białobrzegi i Otwock. Każdy z pojazdów kosztował prawie 240 tys. zł.
SABA

Nowa studnia z wodą oligoceńską
BEMOWO
Do końca lutego przy ul. Wyki 19 przybędzie nowe ujęcie wody oligoceńskiej. Studnia o głębokości 41
kradzione. Sąd postanowił już o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny. <br>&lt;au&gt;PB&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Superauta dla strażaków&lt;/&gt;<br>Sześć lekkich samochodów ratowniczo-gaśniczych potrzebnych do działań przy wypadkach drogowych i wóz z zestawem trzech kontenerów, niezbędny w akcjach ratunkowych podczas powodzi. Taki prezent trafił wczoraj do mazowieckiej straży pożarnej.<br>Warszawscy strażacy dostali wóz do działań powodziowych wart 1 mln 322 tys. zł. A o nowe samochody wzbogaciło się sześć podwarszawskich miejscowości, m.in. Białobrzegi i Otwock. Każdy z pojazdów kosztował prawie 240 tys. zł.<br>&lt;au&gt;SABA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Nowa studnia z wodą oligoceńską&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;BEMOWO&lt;/&gt;<br>Do końca lutego przy ul. Wyki 19 przybędzie nowe ujęcie wody oligoceńskiej. Studnia o głębokości 41
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego