Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulinarne
Rok: 2003
Przepis zagadka
Quizówka z przepisem
SKŁADNIKI NA 2 PORCJE:

W małej patelni wymieszać... z cukrem. Dolać wody, rozprowadzić na gładką masę.
Zagotować, zmniejszyć..., ubić na pianę.
Posypać resztą... Podawać z kropelką rumu lub...
Jeśli chcesz przygotować pyszny, ciepły napój, rozwiąż krzyżówkę i dopasuj hasła do pustych miejsc w przepisie
Z warzywnika
Kolorowe sałatki
Pomidorowa
SKŁADNIKI NA 4 PORCJE:

Natkę i tymianek opłukać, osuszyć, posiekać. Ocet winny utrzeć z solą, pieprzem i cukrem, połączyć z oliwą. Pomidory i cebulę pokroić na cząstki.
Wymieszać warzywa z oliwkami i przygotowanym sosem, odstawić pod przykryciem na 30 min. przed podaniem sałatkę posypać serem.

Ziemniaczana
SKŁADNIKI
Przepis zagadka<br>&lt;tit&gt;Quizówka z przepisem&lt;/&gt;<br>SKŁADNIKI NA 2 PORCJE:<br>&lt;gap&gt;<br>W małej patelni wymieszać... z cukrem. Dolać wody, rozprowadzić na gładką masę.<br>Zagotować, zmniejszyć..., ubić na pianę.<br>Posypać resztą... Podawać z kropelką rumu lub...<br>Jeśli chcesz przygotować pyszny, ciepły napój, rozwiąż krzyżówkę i dopasuj hasła do pustych miejsc w przepisie &lt;gap&gt;<br>&lt;tit&gt;Z warzywnika&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Kolorowe sałatki&lt;/&gt;<br>Pomidorowa<br>SKŁADNIKI NA 4 PORCJE:<br>&lt;gap&gt;<br>Natkę i tymianek opłukać, osuszyć, posiekać. Ocet winny utrzeć z solą, pieprzem i cukrem, połączyć z oliwą. Pomidory i cebulę pokroić na cząstki.<br>Wymieszać warzywa z oliwkami i przygotowanym sosem, odstawić pod przykryciem na 30 min. przed podaniem sałatkę posypać serem.<br>&lt;gap&gt;<br>Ziemniaczana<br>SKŁADNIKI
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego