Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Dworzysk.
W leśnej bimbrowni było 800 litrów zacieru i około 50 litrów tzw. surówki, czyli bimbru o niskiej jeszcze zawartości alkoholu. Po zebraniu materiału dowodowego bimbrownię zniszczono. Trudno dostępne okolice Czarnej Białostockiej w Podlaskiem od lat uchodzą za "bimbrownicze zagłębie".
(PAP)Spaliły się budynki z chemikaliami

Łódź

W sobotę do wczesnych godzin porannych trwała akcja gaszenia pożaru, który wybuchł w budynku u zbiegu ulic Kopcińskiego i Jaracza. Znajduje się w nim sklep i hurtownia z artykułami chemicznymi. Utrudnienie i zagrożenie stanowiły wybuchające chemikalia.
(MicroWay)Kierowca źle ocenił odległość

Płochocin

W nocy z piątku na sobotę na przejeździe kolejowym pociąg zderzył się z
Dworzysk.<br>W leśnej bimbrowni było 800 litrów zacieru i około 50 litrów tzw. surówki, czyli bimbru o niskiej jeszcze zawartości alkoholu. Po zebraniu materiału dowodowego bimbrownię zniszczono. Trudno dostępne okolice Czarnej Białostockiej w Podlaskiem od lat uchodzą za "&lt;orig&gt;bimbrownicze&lt;/&gt; zagłębie".<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Spaliły się budynki z chemikaliami&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Łódź&lt;/&gt;<br><br>W sobotę do wczesnych godzin porannych trwała akcja gaszenia pożaru, który wybuchł w budynku u zbiegu ulic Kopcińskiego i Jaracza. Znajduje się w nim sklep i hurtownia z artykułami chemicznymi. Utrudnienie i zagrożenie stanowiły wybuchające chemikalia.<br>&lt;au&gt;(MicroWay)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kierowca źle ocenił odległość&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Płochocin&lt;/&gt;<br><br>W nocy z piątku na sobotę na przejeździe kolejowym pociąg zderzył się z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego