Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
zajęciach baletowych, na które zapisała ją mama. Dla swojego mężczyzny - Pani Wymarzona: jeśli zakocha się w członku Sejmowej Komisji ds. Planowania Rodziny, odruchowo zmieni się w przyjemną i kompetentną domową kurkę zajętą pichceniem wyszukanych potraw dla swojego mężczyzny. Natomiast jeśli jej wybranek w poprzednim wcieleniu był hiszpańskim matadorem, bez trudu wda się z nim w płomienny romans, iskrząc temperamentem i urządzając karczemne awantury. Jest świetnym przykładem Kameleona z dziecięcej wyliczanki: "Czasem myślisz, że to nie on, a to spryciarz kameleon".
Mistrzostwo świata w odczytywaniu cudzych ulotnych nastrojów i myśli może wynikać z wychowania.
- W naszej kulturze ta cecha często dotyczy kobiet
zajęciach baletowych, na które zapisała ją mama. Dla swojego mężczyzny - Pani Wymarzona: jeśli zakocha się w członku Sejmowej Komisji ds. Planowania Rodziny, odruchowo zmieni się w przyjemną i kompetentną domową kurkę zajętą pichceniem wyszukanych potraw dla swojego mężczyzny. Natomiast jeśli jej wybranek w poprzednim wcieleniu był hiszpańskim matadorem, bez trudu wda się z nim w płomienny romans, iskrząc temperamentem i urządzając karczemne awantury. Jest świetnym przykładem Kameleona z dziecięcej wyliczanki: "Czasem myślisz, że to nie on, a to spryciarz kameleon".<br>Mistrzostwo świata w odczytywaniu cudzych ulotnych nastrojów i myśli może wynikać z wychowania. <br>- W naszej kulturze ta cecha często dotyczy kobiet
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!