Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1999
kruszy się i można ją zainhalować, co nasila kaszel. W przypadku inhalowania fragmentu kapsułki nie należy się obawiać złych następstw, ponieważ nie jest ona z plastiku, tylko z materiału, który zostanie w oskrzelach rozpuszczony i odkrztuszony.
Spinhaler powinien być myty i czyszczony z osiadającego na nim proszku.
Taki sam manewr wdechowy obowiązuje przy przyjmowani leków z innych proszkowych inhalatorów, takich jak: turbuhaler czy dyskhaler.
Dezynfekcja może być prowadzona jak w poprzednich przypadkach.


Inhalacja prowadzona z aparatów dyszowych lub ultradźwiękowych
Podstawowe inhalatory używane i stosowane w chorobach układu oddechowego to inhalatory dyszowe i ultradźwiękowe.
Uwagi praktyczne:
Jeśli chory lub jego opiekunowie decydują
kruszy się i można ją zainhalować, co nasila kaszel. W przypadku inhalowania fragmentu kapsułki nie należy się obawiać złych następstw, ponieważ nie jest ona z plastiku, tylko z materiału, który zostanie w oskrzelach rozpuszczony i odkrztuszony.<br>Spinhaler powinien być myty i czyszczony z osiadającego na nim proszku.<br>Taki sam manewr wdechowy obowiązuje przy przyjmowani leków z innych proszkowych inhalatorów, takich jak: turbuhaler czy dyskhaler.<br>Dezynfekcja może być prowadzona jak w poprzednich przypadkach.<br><br>&lt;page nr=27&gt;<br>&lt;tit&gt;Inhalacja prowadzona z aparatów dyszowych lub ultradźwiękowych&lt;/&gt;<br>Podstawowe inhalatory używane i stosowane w chorobach układu oddechowego to inhalatory dyszowe i ultradźwiękowe.<br>&lt;tit&gt;Uwagi praktyczne:&lt;/&gt;<br>Jeśli chory lub jego opiekunowie decydują
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego