Typ tekstu: Książka
Autor: Pinkwart Maciej
Tytuł: Dziewczyna z Ipanemy
Rok: 2003
LOT-u i zarezerwowałem na następny dzień bilet na popołudniowy samolot do Krakowa - studenci mieli wtedy ogromne zniżki na przeloty, pod warunkiem kupowania biletu w systemie last minute. Panienka poinformowała mnie, że rezerwuje, ale nie gwarantuje, że miejsce będzie mogła trzymać do przepisowych 30 minut przed odlotem. Zgodziłem się.
Nazajutrz, we środę, Bożena, posiadaczka wspaniałego mieszkania na poddaszu na Placu Zamkowym, zaprosiła mnie na wieczorne spotkanie towarzyskie z okazji urodzin jej przyjaciela. Wymówiłem się zaplanowanym wyjazdem do Krakowa. Popatrzyła na mnie spod oka i powiedziała:
- Przełóż wyjazd. Będzie Agnieszka. Pytała o ciebie.
Odwołałem rezerwację i poszedłem na party. Trochę tańczyliśmy, trochę piliśmy
LOT-u i zarezerwowałem na następny dzień bilet na popołudniowy samolot do Krakowa - studenci mieli wtedy ogromne zniżki na przeloty, pod warunkiem kupowania biletu w systemie last minute. Panienka poinformowała mnie, że rezerwuje, ale nie gwarantuje, że miejsce będzie mogła trzymać do przepisowych 30 minut przed odlotem. Zgodziłem się.<br>Nazajutrz, we środę, Bożena, posiadaczka wspaniałego mieszkania na poddaszu na Placu Zamkowym, zaprosiła mnie na wieczorne spotkanie towarzyskie z okazji urodzin jej przyjaciela. Wymówiłem się zaplanowanym wyjazdem do Krakowa. Popatrzyła na mnie spod oka i powiedziała:<br>- Przełóż wyjazd. Będzie Agnieszka. Pytała o ciebie.<br>Odwołałem rezerwację i poszedłem na party. Trochę tańczyliśmy, trochę piliśmy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego