Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
ulicach Lagos. Jego idolem był wówczas Diego Maradona. W końcu 18-letniego króla ulicznych boisk znalazł poszukiwacz talentów.
Wieść o propozycji wyjazdu do Polski rodzina Olisadebe przyjęła z przerażeniem.
- Tam jest bardzo zimno. Nie wytrzymasz tego - ostrzegał ojciec. - Co tam będziesz jadł? - martwiła się mama. Jednak samego Emmanuela najbardziej zdziwiła wiadomość, że papież jest Polakiem.
Do Polski przyjechał na testy do Wisły Kraków. Nie spodobał się. To samo spotkało go jeszcze w dwóch klubach.
Polonię, wraz z kolegami poprowadził do tytułu mistrza Polski.
Piłkarz jest reprezentantem Polski. Od kilku miesięcy Olisadebe gra w zespole Panathinaikos Ateny.

MszTylko polskie dokumenty

Od
ulicach Lagos. Jego idolem był wówczas Diego Maradona. W końcu 18-letniego króla ulicznych boisk znalazł poszukiwacz talentów.<br>Wieść o propozycji wyjazdu do Polski rodzina Olisadebe przyjęła z przerażeniem.<br>- Tam jest bardzo zimno. Nie wytrzymasz tego - ostrzegał ojciec. - Co tam będziesz jadł? - martwiła się mama. Jednak samego Emmanuela najbardziej zdziwiła wiadomość, że papież jest Polakiem.<br>Do Polski przyjechał na testy do Wisły Kraków. Nie spodobał się. To samo spotkało go jeszcze w dwóch klubach.<br>Polonię, wraz z kolegami poprowadził do tytułu mistrza Polski.<br>Piłkarz jest reprezentantem Polski. Od kilku miesięcy Olisadebe gra w zespole Panathinaikos Ateny.<br><br>&lt;au&gt;Msz&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Tylko polskie dokumenty&lt;/&gt;<br><br>Od
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego