Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 31
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
polityczną niezależność. Mądrze łączycie teksty, podkreślające polską, góralską, zakopiańską tożsamość z wartościami uniwersalnymi i otwartością na innych.


Czesław Borowicz, były burmistrz Nowego Targu i wicewojewoda nowosądecki

Przede wszystkim, gratuluję, że to już 500 numer. Lokalnej gazecie w takiej konkurencji nie jest łatwo. To dowodzi, że "Tygodnik" jest potrzebny, a lokalne wiadomości są bardzo cenne, gdyż jest ich zawsze mało. Intryguje mnie zbyt sztywna i niezrozumiała idea przeciwko olimpiadzie. Tu trochę było widać brak wyważenia. Za to podoba mi się konkurencja dwóch bojcorek.


Wojciech Gąsienica Byrcyn - dyrektor Tatrzańskiego Parku Narodowego

Ostatnio w "Tygodniku" jest mało informacji o TPN, a część jest opóźniona
polityczną niezależność. Mądrze łączycie teksty, podkreślające polską, góralską, zakopiańską tożsamość z wartościami uniwersalnymi i otwartością na innych.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br>&lt;au&gt;Czesław Borowicz, były burmistrz Nowego Targu i wicewojewoda nowosądecki&lt;/&gt;<br><br>Przede wszystkim, gratuluję, że to już 500 numer. Lokalnej gazecie w takiej konkurencji nie jest łatwo. To dowodzi, że "Tygodnik" jest potrzebny, a lokalne wiadomości są bardzo cenne, gdyż jest ich zawsze mało. Intryguje mnie zbyt sztywna i niezrozumiała idea przeciwko olimpiadzie. Tu trochę było widać brak wyważenia. Za to podoba mi się konkurencja dwóch &lt;dialect&gt;bojcorek&lt;/&gt;.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br>&lt;au&gt;Wojciech Gąsienica Byrcyn - dyrektor Tatrzańskiego Parku Narodowego&lt;/&gt;<br><br>Ostatnio w "Tygodniku" jest mało informacji o TPN, a część jest opóźniona
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego