Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.24 (20)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
gaśnicą samochodową, pomogli mu też ludzie z innych aut. Mimo że zużyli 15 gaśnic, strażacy musieli przyjechać, by opanować ogień.

Wielki jubileusz Krzysztofa Krawczyka
Sala Kongresowa
Krzysztof Krawczyk występuje na estradzie od 40 lat. Koncert niedzielny w Sali Kongresowej jest prezentem dla jego najwierniejszych fanów - a tych nie brakuje.
Najzagorzalsi wielbiciele nazywają Krawczyka polskim Elvisem, a podobieństwo do Kinga znajdują w mocnym głosie i niezwykle urozmaiconym repertuarze.
Krzysztof Krawczyk urodził się 8 września 1945 r. Jego kariera zaczęła się, gdy wstąpił do zespołu Trubadurzy. Grupę charakteryzowało zręczne łączenie folka z rockiem, czy jak mówią inni - bigbitu z ludowością. Trubadurzy wyróżniali się
gaśnicą samochodową, pomogli mu też ludzie z innych aut. Mimo że zużyli 15 gaśnic, strażacy musieli przyjechać, by opanować ogień.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Wielki jubileusz Krzysztofa Krawczyka&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Sala Kongresowa&lt;/&gt;<br>Krzysztof Krawczyk występuje na estradzie od 40 lat. Koncert niedzielny w Sali Kongresowej jest prezentem dla jego najwierniejszych fanów - a tych nie brakuje.<br>Najzagorzalsi wielbiciele nazywają Krawczyka polskim Elvisem, a podobieństwo do Kinga znajdują w mocnym głosie i niezwykle urozmaiconym repertuarze.<br>Krzysztof Krawczyk urodził się 8 września 1945 r. Jego kariera zaczęła się, gdy wstąpił do zespołu Trubadurzy. Grupę charakteryzowało zręczne łączenie folka z rockiem, czy jak mówią inni - bigbitu z ludowością. Trubadurzy wyróżniali się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego