Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 25.01
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
podjęła decyzję o umorzeniu sprawy. Jej były szef ujawnił bowiem prasie, że na szybkie zakończenie sprawy nalegała minister sprawiedliwości Hanna Suchocka. Natomiast działania służb specjalnych w latach 1991-97 będą badane przez sejmową komisję śledczą.
Włocławska prokuratura przesłuchała w poniedziałek Antoniego Macierewicza. - Prokurator, który prowadzi postępowanie, robi to bardzo solidnie, wnikliwie i - przynajmniej ja nie mam wątpliwości - obiektywnie - powiedział Macierewicz.
Maciej Duda, Daniel Walczak, pap
podjęła decyzję o umorzeniu sprawy. Jej były szef ujawnił bowiem prasie, że na szybkie zakończenie sprawy nalegała minister sprawiedliwości Hanna Suchocka. Natomiast działania służb specjalnych w latach 1991-97 będą badane przez sejmową komisję śledczą. <br>Włocławska prokuratura przesłuchała w poniedziałek Antoniego Macierewicza. - Prokurator, który prowadzi postępowanie, robi to bardzo solidnie, wnikliwie i - przynajmniej ja nie mam wątpliwości - obiektywnie - powiedział Macierewicz.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;Maciej Duda, Daniel Walczak, pap
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego