Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dzień Dobry
Nr: 18/05
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
pojemnika może zaoszczędzić 100 zł, a najdroższego - 600 zł.
Mikropolis.

W majowym numerze magazynu
"Fluid" pojawił się nowy odcinek komiksu Mikropolis pt. "Poeta, Śmierć i zupa cebulowa". Nowy odcinek jest stylistycznie i narracyjnie kontynuacją opowiadania pt. "Krzesło w piekle". Będzie dużo grozy, krwi i oczywiście zupy cebulowej.
Przez wizjer

Żona wraz z dzieckiem udały się do państwowej przychodni w Piasecznie w celu wykonania testów alergicznych. Lekarz - młody, bez doświadczenia, przyjął je ospale. Test wykonał bez słowa, myląc probówki. Wyszło, że córka prawdopodobnie jest uczulona na pyłki traw.

Wtedy adept sztuki lekarskiej się ożywił. Na biurko wypłynęła kształtna buteleczka, a lekarz oznajmił, że
pojemnika może zaoszczędzić 100 zł, a najdroższego - 600 zł.&lt;/&gt;<br><br><br><br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Mikropolis.&lt;/&gt;<br><br>W majowym numerze magazynu<br> "Fluid" pojawił się nowy odcinek komiksu Mikropolis pt. "Poeta, Śmierć i zupa cebulowa". Nowy odcinek jest stylistycznie i narracyjnie kontynuacją opowiadania pt. "Krzesło w piekle". Będzie dużo grozy, krwi i oczywiście zupy cebulowej.&lt;/&gt;<br><br><br><br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;Przez wizjer&lt;/&gt;<br><br>Żona wraz z dzieckiem udały się do państwowej przychodni w Piasecznie w celu wykonania testów alergicznych. Lekarz - młody, bez doświadczenia, przyjął je ospale. Test wykonał bez słowa, myląc probówki. Wyszło, że córka prawdopodobnie jest uczulona na pyłki traw.<br><br>Wtedy adept sztuki lekarskiej się ożywił. Na biurko wypłynęła kształtna buteleczka, a lekarz oznajmił, że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego