Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy turystyczne
Rok: 1997
nasi specjaliści od czasu wolnego zawsze mają dla Ciebie coś zabawnego - niezależnie od tego jakie masz zainteresowania czy hobby.
W odróżnieniu od nauczania, uczestnictwo w programie czasu wolnego nie jest obowiązkowe, poza wycieczkami, które wchodzą w cenę wyjazdu.

Wycieczki i wizyty w celach poznawczych
Pierwszego dnia pobytu robimy wspólną przechadzkę wraz z miejscowym nauczycielem. Podczas tej "town walk" możecie się nieco dowiedzieć o historii miejscowości, w której odbywają się kursy. Nauczycie się również odnajdować najważniejsze miejsca i budowle w mieście.
W każdej miejscowości mamy szeroką ofertę różnych wycieczek i imprez.
Przy ich opisie na następnych stronach możesz przeczytać więcej o wycieczkach, które
nasi specjaliści od czasu wolnego zawsze mają dla Ciebie coś zabawnego - niezależnie od tego jakie masz zainteresowania czy hobby.<br>W odróżnieniu od nauczania, uczestnictwo w programie czasu wolnego nie jest obowiązkowe, poza wycieczkami, które wchodzą w cenę wyjazdu.<br><br>&lt;tit&gt;Wycieczki i wizyty w celach poznawczych&lt;/&gt;<br>Pierwszego dnia pobytu robimy wspólną przechadzkę wraz z miejscowym nauczycielem. Podczas tej "town walk" możecie się nieco dowiedzieć o historii miejscowości, w której odbywają się kursy. Nauczycie się również odnajdować najważniejsze miejsca i budowle w mieście.<br>W każdej miejscowości mamy szeroką ofertę różnych wycieczek i imprez.<br>Przy ich opisie na następnych stronach możesz przeczytać więcej o wycieczkach, które
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego