Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: ulotki polityczne
Rok: 2000
studiów doktoranckich na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.
1977 Adiunkt na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.
1978 Obronił pracę doktorską zatytułowaną "Struktura inwestycji a wybór technik wytwarzania w gospodarce rozwijającej się."
Specjalizował się w teorii rozwoju gospodarczego, problemach ekonomicznych krajów rozwijających się, teorii handlu zagranicznego i kwestii rolnej.
1980 Zakładał wraz z kolegami NSZZ "Solidarność" na Uniwersytecie Warszawskim.
Po zdelegalizowaniu NSZZ "Solidarność" współpracował ze strukturami podziemnymi. 1984 Stypendium naukowe na Sorbonie w Paryżu.
1985 Podjął pracę dodatkową na stanowisku dyrektora w przedsiębiorstwie zagranicznym. 1989 Rozwiązał umowę o pracę z Uniwersytetem Warszawskim.
Od tego czasu utrzymuje się z prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej
studiów doktoranckich na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. <br>&lt;hi&gt;1977&lt;/&gt; Adiunkt na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. <br>&lt;hi&gt;1978&lt;/&gt; Obronił pracę doktorską zatytułowaną "Struktura inwestycji a wybór technik wytwarzania w gospodarce rozwijającej się." <br>Specjalizował się w teorii rozwoju gospodarczego, problemach ekonomicznych krajów rozwijających się, teorii handlu zagranicznego i kwestii rolnej. <br>&lt;hi&gt;1980&lt;/&gt; Zakładał wraz z kolegami NSZZ "Solidarność" na Uniwersytecie Warszawskim. <br>Po zdelegalizowaniu NSZZ "Solidarność" współpracował ze strukturami podziemnymi. 1984 Stypendium naukowe na Sorbonie w Paryżu. <br>&lt;hi&gt;1985&lt;/&gt; Podjął pracę dodatkową na stanowisku dyrektora w przedsiębiorstwie zagranicznym. 1989 Rozwiązał umowę o pracę z Uniwersytetem Warszawskim. <br>Od tego czasu utrzymuje się z prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego