Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
wiosny!

Szary koniec zimy to czas, kiedy tęsknota za wiosną, ciepłem i zielenią osiąga punkt krytyczny. W szkole podstawowej zabiera się dzieciaki na wycieczkę w poszukiwaniu pierwszych oznak wiosny. Ty możesz poszukać jej w Internecie!


Odkrywanie Eksplorera

"Internet Explorer z marszu" to oficjalny podręcznik Microsoftu, opisujący wszystkie funkcje tej przeglądarki wraz z przypisanym jej programem pocztowym Outlook Express. Temat potraktowany jest bardzo wyczerpująco. Niestety, ambicje autorów książki, by opisać wszystko i jak najdokładniej, realizują się kosztem przejrzystości podręcznika. Polecamy go raczej zaawansowanym użytkownikom Internetu, których interesuje odkrywanie nowych możliwości programów.

Z wizytą u Joli

Jola jest informatykiem, nie dziwi więc charakter jej
wiosny!&lt;/&gt;<br><br>Szary koniec zimy to czas, kiedy tęsknota za wiosną, ciepłem i zielenią osiąga punkt krytyczny. W szkole podstawowej zabiera się dzieciaki na wycieczkę w poszukiwaniu pierwszych oznak wiosny. Ty możesz poszukać jej w Internecie!<br>&lt;gap&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Odkrywanie Eksplorera&lt;/&gt;<br><br>"Internet Explorer z marszu" to oficjalny podręcznik Microsoftu, opisujący wszystkie funkcje tej przeglądarki wraz z przypisanym jej programem pocztowym Outlook Express. Temat potraktowany jest bardzo wyczerpująco. Niestety, ambicje autorów książki, by opisać wszystko i jak najdokładniej, realizują się kosztem przejrzystości podręcznika. Polecamy go raczej zaawansowanym użytkownikom Internetu, których interesuje odkrywanie nowych możliwości programów. <br><br>&lt;tit&gt;Z wizytą u Joli &lt;/&gt;<br><br>Jola jest informatykiem, nie dziwi więc charakter jej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego