Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.02 (27)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
sobotę o godz. 0.15 strażnicy miejscy zauważyli jak na ul. Podwale tuż przy restauracji Chimera pijany mężczyzna niszczy reklamę tego lokalu. Gdy wandal zauważył funkcjonariuszy, zaczął uciekać. Strażnicy byli jednak szybsi. Zatrzymany Norbert W. (22 l.) przewieziony został do izby wytrzeźwień. Jak się okazało, kilkanaście minut wcześniej 22-latek wraz z kolegami wywołał awanturę w restauracji i został z niej wyproszony.

Benefis Jerzego Grzegorzewskiego
Teatr Narodowy
Jerzy Grzegorzewski, jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów, w ubiegłym roku rozstał się z Teatrem Narodowym, którym kierował przez sześć lat. Obecnie na obu scenach tego teatru trwa festiwal sztuk wyreżyserowanych przez Grzegorzewskiego.
Przegląd twórczości reżysera
sobotę o godz. 0.15 strażnicy miejscy zauważyli jak na ul. Podwale tuż przy restauracji Chimera pijany mężczyzna niszczy reklamę tego lokalu. Gdy wandal zauważył funkcjonariuszy, zaczął uciekać. Strażnicy byli jednak szybsi. Zatrzymany Norbert W. (22 l.) przewieziony został do izby wytrzeźwień. Jak się okazało, kilkanaście minut wcześniej 22-latek wraz z kolegami wywołał awanturę w restauracji i został z niej wyproszony.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Benefis Jerzego Grzegorzewskiego&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Teatr Narodowy&lt;/&gt;<br>Jerzy Grzegorzewski, jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów, w ubiegłym roku rozstał się z Teatrem Narodowym, którym kierował przez sześć lat. Obecnie na obu scenach tego teatru trwa festiwal sztuk wyreżyserowanych przez Grzegorzewskiego.<br>Przegląd twórczości reżysera
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego