Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy handlowe
Rok: 2003
ubrań, kosmetyków i zegarków znanych marek najczęściej podrabianymi produktami okazują się aparaty fotograficzne, odtwarzacze wideo oraz oprogramowanie komputerowe.
Towary te trafiają na różne targowiska, gdzie klienci skuszeni atrakcyjną ceną rezygnują z gwarancji i możliwości zwrotu towaru. To pozorna oszczędność. Tani sprzęt szybko się psuje, a pozbawiony dowodu zakupu klient jest wybredny. Tragicznie może się skończyć używanie podrobionych kosmetyków. Zamiast upiększyć, mogą oszpecić, wywołując silne uczulenie. Pamiętajmy jednak, że skala podrabiania markowych produktów nie będzie maleć tak długo, jak długo znajdą się chętni do okazyjnych zakupów, a tych wciąż nie brakuje.
oprac. Edyta Demby

Jakość za przystępną cenę
Kupić produkt drogi czy
ubrań, kosmetyków i zegarków znanych marek najczęściej podrabianymi produktami okazują się aparaty fotograficzne, odtwarzacze wideo oraz oprogramowanie komputerowe.<br>Towary te trafiają na różne targowiska, gdzie klienci skuszeni atrakcyjną ceną rezygnują z gwarancji i możliwości zwrotu towaru. To pozorna oszczędność. Tani sprzęt szybko się psuje, a pozbawiony dowodu zakupu klient jest wybredny. Tragicznie może się skończyć używanie podrobionych kosmetyków. Zamiast upiększyć, mogą oszpecić, wywołując silne uczulenie. Pamiętajmy jednak, że skala podrabiania markowych produktów nie będzie maleć tak długo, jak długo znajdą się chętni do okazyjnych zakupów, a tych wciąż nie brakuje.<br>oprac. Edyta Demby<br><br>&lt;tit&gt;Jakość za przystępną cenę&lt;/&gt;<br>Kupić produkt drogi czy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego