Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.29
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
poddać się, niż popełnić samobójstwo. Jeden z więźniów, tłumacz John Lawrence (Tom Conti) próbuje wyjaśnić współwięźniom japoński sposób myślenia. Wkrótce zostaje uznany za zdrajcę.
00:30 TVNWspółczesna wersja Kaspara Hausera

OBYCZAJOWY Karen Holms, bohaterka filmu Odzyskane życie przez 16 lat była więziona w domu przez własną matkę. Kiedy sprawa wychodzi na jaw, matka dziewczyny usiłuje doprowadzić do zamknięcia córki w szpitalu psychiatrycznym.
Z pomocą dziewczynie przychodzi Iris, pracownica opieki społecznej, która zabiera z brudnego i cuchnącego pomieszczenia niemal dziką istotę. Zaczyna walczyć o prawo do tymczasowej opieki nad Karen.
20:45 TVNMagik nie radzi sobie w realnym świecie

Sztukmistrz z Lublina
poddać się, niż popełnić samobójstwo. Jeden z więźniów, tłumacz John Lawrence (Tom Conti) próbuje wyjaśnić współwięźniom japoński sposób myślenia. Wkrótce zostaje uznany za zdrajcę.<br>00:30 TVN&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Współczesna wersja Kaspara Hausera&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;OBYCZAJOWY&lt;/&gt; Karen Holms, bohaterka filmu Odzyskane życie przez 16 lat była więziona w domu przez własną matkę. Kiedy sprawa wychodzi na jaw, matka dziewczyny usiłuje doprowadzić do zamknięcia córki w szpitalu psychiatrycznym.<br>Z pomocą dziewczynie przychodzi Iris, pracownica opieki społecznej, która zabiera z brudnego i cuchnącego pomieszczenia niemal dziką istotę. Zaczyna walczyć o prawo do tymczasowej opieki nad Karen.<br>20:45 TVN&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Magik nie radzi sobie w realnym świecie&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Sztukmistrz z Lublina
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego