Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2918
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
25 tys.

Niektóre hipermarkety stosują specjalne substancje zapachowe, wzbogacone o ludzkie feromony - lekko odurzeni zapachem klienci w nagłej ekstazie kupują bez wahania drogie kosmetyki, pragnąc jeszcze bardziej podobać się swym partnerom.

W pomieszczeniach o lekko kwiatowym zapachu klienci chętniej wydają pieniądze niż w sklepach o pomieszczeniach niearomatyzowanych.Człowiek "Przekroju"

Rozgrywanie wydawnictwa
Andrzej Kosowski grał na oboju w Capelli Cracoviensis oraz koncertował z triem dętym. Występuje w "Strauss Capelle Quintet".
- To raczej pyszna zabawa niż gra zawodowa - podkreśla.
Z PWM związał się w 1996 r. początkowo jako asystent redaktora naczelnego, później kierownik działu marketingu. - Serce bije tam trzy razy szybciej niż w
25 tys.<br><br>Niektóre hipermarkety stosują specjalne substancje zapachowe, wzbogacone o ludzkie feromony - lekko odurzeni zapachem klienci w nagłej ekstazie kupują bez wahania drogie kosmetyki, pragnąc jeszcze bardziej podobać się swym partnerom.<br><br>W pomieszczeniach o lekko kwiatowym zapachu klienci chętniej wydają pieniądze niż w sklepach o pomieszczeniach niearomatyzowanych.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="culture" sex="f"&gt;&lt;page nr=12&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Człowiek &lt;name type="tit"&gt;"Przekroju"&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Rozgrywanie wydawnictwa&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Andrzej Kosowski grał na oboju w &lt;name type="org"&gt;Capelli Cracoviensis&lt;/&gt; oraz koncertował z triem dętym. Występuje w "&lt;name type="org"&gt;Strauss Capelle Quintet&lt;/&gt;".<br>&lt;q&gt;- To raczej pyszna zabawa niż gra zawodowa&lt;/&gt; - podkreśla.&lt;/&gt;<br>Z PWM związał się w 1996 r. początkowo jako asystent redaktora naczelnego, później kierownik działu marketingu. - &lt;q&gt;Serce bije tam trzy razy szybciej niż w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!