Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.17 (14)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
walki z przeznaczeniem. Pozornie chaotycznie porozrzucane klocki zaczynają układać się w sensowną całość. Satysfakcja gwarantowana.
DR

"Yumemi-Kobo" (Fabryka snów) to maszynka, która pozwoli ci pięknie śnić.
Japońskie urządzenie zapewni ci słodkie sny i miłe poranki
TOKIO
"Yumemi-Kobo" (Fabryka snów) to maszynka, która pozwoli ci pięknie śnić.
Japońskie urządzenie wydziela nocą relaksujące zapachy, a rano budzi delikatnym światłem i muzyczką. Na wbudowany dyktafon możesz nagrać tematy, które mają ci się przyśnić. Dotrą do twojej podświadomości odtwarzane przez całą noc. Cacko będzie do kupienia już w maju.
PS

Czerkawski znów potrzebny
Mariusz Czerkawski wrócił do pierwszego ataku New York Islanders. Dzięki
walki z przeznaczeniem. Pozornie chaotycznie porozrzucane klocki zaczynają układać się w sensowną całość. Satysfakcja gwarantowana.<br>&lt;au&gt;DR&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;"Yumemi-Kobo" (Fabryka snów) to maszynka, która pozwoli ci pięknie śnić.&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Japońskie urządzenie zapewni ci słodkie sny i miłe poranki&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;TOKIO&lt;/&gt;<br>"Yumemi-Kobo" (Fabryka snów) to maszynka, która pozwoli ci pięknie śnić.<br>Japońskie urządzenie wydziela nocą relaksujące zapachy, a rano budzi delikatnym światłem i muzyczką. Na wbudowany dyktafon możesz nagrać tematy, które mają ci się przyśnić. Dotrą do twojej podświadomości odtwarzane przez całą noc. Cacko będzie do kupienia już w maju.<br>&lt;au&gt;PS&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Czerkawski znów potrzebny&lt;/&gt;<br>Mariusz Czerkawski wrócił do pierwszego ataku New York Islanders. Dzięki
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego