Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.16 (39)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
od lewicowych ideałów? Banach wskazuje na część rządu z Millerem na czele i szefów SLD.
- Ludzie przestraszyli się planu Hausnera. Wicepremier popełnił błąd. Zamiast straszyć cięciami socjalnymi, trzeba było od początku podkreślać, że oszczędności zaczynamy od siebie samych. Teraz ludzie mówią: "wy nam wszystko zabieracie". I odwracają się od nas - wygarnia Izabella Sierakowska (58 l.).

Na zlecenie Faktu ankieterzy CBOS pytali wyłącznie tych, którzy w ostatnich wyborach głosowali na lewicową koalicję SLD-UP, czy teraz nie żałują swojego wyboru. Aż 41 proc. z nich żałuje.
Ale nie to jest dla Millera najgorsze. Dzięki sondażowi wiemy, kogo przez ostatnie dwa i pół
od lewicowych ideałów? Banach wskazuje na część rządu z Millerem na czele i szefów SLD.<br>&lt;q&gt;- Ludzie przestraszyli się planu Hausnera. Wicepremier popełnił błąd. Zamiast straszyć cięciami socjalnymi, trzeba było od początku podkreślać, że oszczędności zaczynamy od siebie samych. Teraz ludzie mówią: "wy nam wszystko zabieracie". I odwracają się od nas&lt;/&gt; - wygarnia Izabella Sierakowska (58 l.).<br><br>Na zlecenie Faktu ankieterzy CBOS pytali wyłącznie tych, którzy w ostatnich wyborach głosowali na lewicową koalicję SLD-UP, czy teraz nie żałują swojego wyboru. Aż 41 proc. z nich żałuje.<br>Ale nie to jest dla Millera najgorsze. Dzięki sondażowi wiemy, kogo przez ostatnie dwa i pół
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego