Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
jest to całkiem szczupła i absolutnie prześliczna dziewczyna.

5. Kontroluje swoje emocje
Jedną z najczęściej wymienianych wad, z którymi panowie nie potrafią się pogodzić, jest brak kontroli nad emocjami. Dwa najbardziej przerażające wyskoki emocjonalne to nadmierna podejrzliwość i płacz bez wyraźnego powodu.
28-letni Mariusz był często świadkiem numerów, jakie wykręcały jego przyjaciołom podejrzliwe dziewczyny i nie posiada się wprost z radości, że jego dziewczyna, Sara, nie próbuje robić nic podobnego. Postępowanie Sary jest tym bardziej imponujące, że Mariusz wciąż pozostaje w przyjacielskich stosunkach ze swoją byłą narzeczoną.
- Większość kobiet nie potrafiłaby pogodzić się z faktem, że wciąż dzwonię co kilka
jest to całkiem szczupła i absolutnie prześliczna dziewczyna.<br><br>5. Kontroluje swoje emocje<br>Jedną z najczęściej wymienianych wad, z którymi panowie nie potrafią się pogodzić, jest brak kontroli nad emocjami. Dwa najbardziej przerażające wyskoki emocjonalne to nadmierna podejrzliwość i płacz bez wyraźnego powodu. <br>28-letni Mariusz był często świadkiem numerów, jakie wykręcały jego przyjaciołom podejrzliwe dziewczyny i nie posiada się wprost z radości, że jego dziewczyna, Sara, nie próbuje robić nic podobnego. Postępowanie Sary jest tym bardziej imponujące, że Mariusz wciąż pozostaje w przyjacielskich stosunkach ze swoją byłą narzeczoną.<br>- Większość kobiet nie potrafiłaby pogodzić się z faktem, że wciąż dzwonię co kilka
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego