Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
ugotuj coś wyjątkowego, smacznego, ale i zdrowego, weź długą kąpiel z bąbelkami, obejrzyj na wideo swój ulubiony film. Nie zapominaj także o wyraźnych korzyściach materialnych - paląc 20 papierosów dziennie, tracisz przecież około 30-50 zł tygodniowo. Zamiast puszczać te pieniądze z dymem, możesz je przeznaczyć na kupno nowej, modnej szminki, wymarzonej płyty, dawno upatrzonej książki lub na kolację z przyjaciółmi; sama zresztą wiesz najlepiej.

Gwiazdorska gimnastyka

Nicki Waterman, osobista trenerka Spice Girls i All Saints, pokazuje wraz z modelką Carlą Dobson, jak powinien wyglądać zestaw ćwiczeń, dzięki którym poprawisz wytrzymałość i wygląd sylwetki.

Chcesz wyglądać sexy w bojówkach i obcisłym topie
ugotuj coś wyjątkowego, smacznego, ale i zdrowego, weź długą kąpiel z bąbelkami, obejrzyj na wideo swój ulubiony film. Nie zapominaj także o wyraźnych korzyściach materialnych - paląc 20 papierosów dziennie, tracisz przecież około 30-50 zł tygodniowo. Zamiast puszczać te pieniądze z dymem, możesz je przeznaczyć na kupno nowej, modnej szminki, wymarzonej płyty, dawno upatrzonej książki lub na kolację z przyjaciółmi; sama zresztą wiesz najlepiej.&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=118-119&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Gwiazdorska gimnastyka&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Nicki Waterman, osobista trenerka Spice Girls i All Saints, pokazuje wraz z modelką Carlą Dobson, jak powinien wyglądać zestaw ćwiczeń, dzięki którym poprawisz wytrzymałość i wygląd sylwetki.&lt;/&gt;<br><br>Chcesz wyglądać sexy w bojówkach i obcisłym topie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego